Něco málo z dění na akcích..

Výzva na festivalu Mighty Sounds


EnergyPartner s.r.o. se již řadu let etabluje jako klíčový hráč v oblasti poskytování energetických řešení pro velké kulturní a hudební akce. Naše zkušenosti a technologické schopnosti nám umožňují efektivně reagovat na rozmanité požadavky a výzvy spojené s dodávkami elektrické energie na různorodé události.

Úspěšná realizace pro Mighty Sounds

Jedním z příkladů našeho úspěchu je dlouholetá spolupráce s hudebním festivalem Mighty Sounds. Již od jeho počátků, kdy festival začínal na loukách u Olší u Tábora, jsme byli součástí tohoto vzrušujícího projektu. Po přemístění festivalu na letiště Čapí dvůr v Táboře se objevily nové výzvy spojené s většími požadavky na počet a výkon diesel generátorů a rozsáhlost elektrických rozvodů, aby bylo možné pokrýt rozlehlou festivalovou plochu.

V letošním roce jsme pro zabezpečení celého areálu festivalu Mighty Sounds nasadili impozantních 12 elektrocentrál různého výkonu, doplněných o několik osvětlovacích souprav a kilometry kabelů. Hrdě můžeme konstatovat, že všechny elektrocentrály fungovaly bez jediného výpadku.

Kromě poskytování energetické infrastruktury jsme také zajišťovali logistiku pro doplňování nafty a nepřetržitý dozor a kontroly jednotlivých odběrných míst po celou dobu konání festivalu. Tímto způsobem jsme zajistili, že festival probíhal hladce a bez technických komplikací.

Dlouhodobá spolupráce a budoucí vyhlídky

Naše společnost EnergyPartner s.r.o. je hrdá na to, že je součástí festivalu Mighty Sounds od jeho zrodu. V příštím roce oslavíme 18 let naší spolupráce s tímto významným hudebním festivalem, což svědčí o naší schopnosti dlouhodobě poskytovat spolehlivé a efektivní energetické řešení pro velké kulturní události.


Zajímají vás i naše další reference? Na této stránce si je můžete všechny přečíst.

Mobirise
Kontakty a údaje

Email: info(a)energypartner.cz
Mobil: +420 602 496 325
Dat. schránka: kdxjwxk

IČO: 28109767
DIČ: CZ28109767

Odkazy

Dokumenty